Výběrové řízení
na mobility mimo Erasmus+

• studium na univerzitách mimo EU po dobu jednoho nebo dvou semestrů
  • přihlásit se mohou všichni studenti, kteří jsou řádně zapsáni do akreditovaného bakalářského, magisterského nebo doktorského studijního programu na TUL, ať již v prezenční či kombinované formě studia

Jak se přihlásit?

• Pro přihlášení na zahraniční výjezd je potřeba vyplnit přihlášku na této webové stránce. Její odeslání je umožněno až po ověření studenta centrálním heslem LIANE. Ověření je zprostředkováno službou GOOGLE a jsou povolené jen univerzitní účty.
  • Po odeslání formuláře bude vaše žádost čekat na schválení fakultním koordinátorem.
  • Po schválení se u žádosti zpřístupní možnost odeslat motivační dopis v angličtině (soubor ve formátu PDF) a vyplnění jazykového testu (online).
  • Výsledek výběrového řízení bude zveřejněn do 1 měsíce po uzávěrce přihlášek. Tento výsledek se odesílá automaticky žadateli na email.
  • Stav své žádosti můžete kdykoliv zkontrolovat na této stránce, pokud se ověříte heslem LIANE.

Kritéria výběrového řízení

• vyplněná online přihláška
  • motivační dopis
  • výsledek jazykového testu (odkaz na test obdrží student po vyplnění přihlášky)