Virtuální mobility v Brazílii - přihlášky do 7. března 2023!!!

Nabídky virtuálních mobilit na partnerské univerzitě Centro Paula Souza v Brazílii

Partnerská univerzita EF TUL nabídla našim studentům možnost absolvovat kurz na univerzitě Centro Paula Souza formou virtuální mobility.

V nabídce jsou 3 kurzy v anglickém jazyce, za naší fakultu je možné nominovat 2 studenty na každý kurz.

• Marketing Tools
  • Society and Technology
  • Organizational Behaviour and Leadership

Classes will be synchronous (live) and supposed to start on the week of March 13th. For more information about dates and schedule, access: https://arinter.cps.sp.gov.br/disciplinas-em-linguas-estrangeiras-2023/ / (to check the programs in English, just click on English flag icon)

Přihlášky prosím posílejte emailem co nejdříve, nejpozději do 7. března 2023!!! (v letáku je 8.3., ale musím odeslat za fakultu) na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zkušenosti studentů z loňského roku: Jednou týdně do Brazílie a zase zpět (tul.cz)