Výzva k předkládání žádostí o cestovní grant z Fondu mobility EF TUL

V souladu se směrnicí děkana EF  TUL č. 2/2023 Zásady tvorby a čerpání prostředků z Fondu mobility EF TUL byla otevřena výzva pro předkládání žádostí o cestovní granty na akademický rok 2023/2024.

Termín pro podání žádosti: do 15. září 2023

Žádosti prosím zasílejte emailem na Referát zahraničních vztahů: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a v kopii na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Formuláře žádostí jsou na stránkách EF TUL, v sekci Vnitřní předpisy a normy.

Ze zdrojů FOM EF TUL lze poskytnout podporu:

a) studentovi prezenční formy studia na EF TUL (po celé období studijního pobytu v zahraničí musí být student řádně zapsán ke studiu na EF TUL, nemůže tedy studium ukončit ani přerušit před ukončením pobytu v zahraničí),

b) akademickému nebo vědeckému pracovníkovi, který má hlavní pracovní poměr na základě pracovní smlouvy s TUL, jeho rozúčtování k EF TUL činí 100 % a má k univerzitě pracovní poměr ve výši minimálně 50 % úvazku,

c) zahraničnímu akademickému nebo vědeckému pracovníkovi prostřednictvím garanta pobytu tohoto pracovníka na EF TUL.

Další podrobnosti jsou k dispozici ve směrnici.

Požadované dokumenty:

1) Žádost o cestovní grant

2) Vyjádření školitele u DSP / vedoucího BP, DP u BSP a NMSP

3) Doklady o přijetí na přijímací instituci, doklad o akci apod.

4) Motivační dopis v anglickém jazyce

5) Další dokumenty relevantní k pobytu